Energetika Nazirliyinin əməkdaşları ASAN İnnovativ İnkişaf Mərkəzi tərəfindən keçirilmiş “İdarəetmədə yeni trendlər” adlı təlimdə iştirak ediblər.
“Çevik 100 İl” ideya müsabiqəsinin qalibləri üçün keçirilmiş təlimdə iştirakçılara liderlik, emosional zəkanın inkişaf etdirilməsi, idarəetmədə innovativ yanaşma kimi bacarıqlar aşılanıb və sonda təlim iştirakçılarına sertifikatlar təqdim olunub.
Qeyd edək ki, cari ilin 10 mart tarixində Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyinə həsr edilmiş “Çevik 100 İl” ideya müsabiqəsində Energetika Nazirliyinin əməkdaşları “Ağdam” komandası adı altında “Səmərəli həll” nominasiyasında qalib olublar.

Employees of the Ministry of Energy participated in the training untitled New Trends in Management
Employees of the Ministry of Energy participated in the training untitled New Trends in Management conducted by ASAN Innovative Development Center.
At the training held for the winners of the "Agile 100 years" idea competition, the participants were taught skills such as leadership, development of emotional intelligence, innovative approach to management, and at the end the participants were awarded certificates.
It should be noted that on 10 March 2023, employees of the Ministry of Energy won the nomination “Efficient Solution” under the name of the “Agdam” team in the "Agile 100 years" idea competition dedicated to the 100th anniversary of the national leader Heydar Aliyev organized by ASAN.