Energetika naziri Pərviz Şahbazov nazirlikdə vətəndaşları qəbul edib. Qəbul zamanı elektrik enerjisi və təbii qaz təchizatı ilə bağlı müraciətlər dinlənilib, qaldırılan məsələlərin qanunvericiliyin tələblərinə uyğun həlli üçün müvafiq tapşırıqlar verilib.
Qeyd edək ki, Energetika Nazirliyi tərəfindən vətəndaş müraciətlərinə baxılması işinin səmərəli təşkili məqsədilə rəhbər vəzifəli şəxslərin 2023-cü il üzrə vətəndaş qəbulu qrafiki nazirliyin saytında yerləşdirilib. Eyni zamanda vətəndaşlar müraciətlərini (012) 974 “Çağrı Mərkəzi”, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı və www.minenergy.gov.az internet səhifəsi vasitəsilə də Nazirliyə ünvanlaya bilərlər.

Ministry of Energy received citizens
Energy Minister Parviz Shahbazov received citizens in the Ministry. Appeals for electricity and natural gas supply during reception were heard and relevant instructions were given to resolve the issues raised in accordance with the requirements of the legislation.
It should be noted that in order to effectively organize to receive citizens` appeals by the Ministry of Energy, the schedule of reception of citizens for 2023 by the chief officials was posted on the website of Ministry. Citizens can apply to the Ministry of Energy through Call Center of the Ministry: (012) 974, the Hot Line: (012) 598-16-55, the e-mail address of the Ministry minenergy@minenergy.gov.az, and the website of the Ministry: www.minenergy.gov.az.