Energetika Nazirliyi 4 inzibati vakant dövlət qulluğu vəzifəsinə qəbul üçün müsabiqə üzrə müsahibə və 3 inzibati vakant dövlət qulluğu vəzifəsinə qəbul üçün ümumi müsahibə elan edib.
Vakant vəzifələr üzrə sənəd qəbulu yanvarın 13-dən başlayıb. Müsabiqə üzrə müsahibəyə çıxarılan vəzifələrə sənəd qəbulu fevralın 11-dək, ümumi müsahibəyə çıxarılan vəzifələrə sənəd qəbulu isə fevralın 3-dək davam edəcək.
Təqdim olunan vakant vəzifələr üzrə vəzifə təlimatları və müsahibə proqramları Dövlət İmtahan Mərkəzinin internet portalında yerləşdirilib. Vakant vəzifələrlə daha ətraflı aşağıdakı linklərə daxil olaraq tanış ola bilərsiniz:

The Ministry of Energy has announced an interview for 4 administrative vacancies on interviewing step of competition and a general interview for 3 administrative vacancies. Acceptance of applications for vacancies has started on January 13. Deadline for interviewing step of competition will continue until February 11 and for general interviews will continue until February 3.
Job descriptions and interview programs on vacant positions are posted on the State Examination Center's web portal. Click the following links for more information on the vacancies.