Energetika naziri Pərviz Şahbazovun  Şirvan şəhərində aprelin 26-da nəzərdə tutulan vətəndaşları qəbul vaxtı dəyişib. Nazir aprelin 29-da Şirvan şəhərində Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 10:00-dan etibarən Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialının inzibati binasında (Ünvan: Şirvan şəhəri, Maarif Aydınov küçəsi 1/1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Rzayev, əlaqə telefonları: (021) 215-39-99, (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı office.shirvan@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The date of reception of citizens in the Shirvan city has been changed
The reception date of the citizens by Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov in Shirvan city, which is scheduled for April 26, has been changed. The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens from Shirvan, Hajiqabul, Salyan and Neftchala regions in Shirvan city on April 29.
Reception of citizens will take place at 10:00 at the administrative building of Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: 1/1 Maarif Aydinov St, Shirvan city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy (minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ceyhun Rzayev, contact numbers: (021) 215-39-99, (050) 225-34-86, e-mail address: office.shirvan@regulator.gov.az).