Energetika nazirinin müavini Gədəbəydə vətəndaşları qəbul edəcək
Avqustun 16-da Energetika nazirinin müavini Elnur Soltanov Gədəbəy şəhərində Gədəbəy və Daşkəsən rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 13:00-da Gədəbəy rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Seymur Bağbanlı), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev, əlaqə telefonları: (050) 235 17 57, (055) 573 17 57), elektron poçt ünvanı: office.ganja@regulator.gov.az, ganja@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Deputy Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Elnur Soltanov will receive citizens from Gadabay and Dashkasan districts in Gadabay on August 16.
Reception will take place at the Heydar Aliyev Centre in Gadabay (address:1 Heydar Aliyev Avenue) at 13:00.
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy (minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Seymur Bagbanli), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (050) 235 17 57, (055) 573 17 57, e-mail address: office.ganja@regulator.gov.az).