Energetika naziri Yevlax şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək
Dekabrın 10-da Energetika naziri Pərviz Şahbazov Yevlax şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Yevlax şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Nizami prospekti 61) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Yevlax filialı (əlaqələndirici şəxs Səbuhi Mürsəlov, əlaqə telefonu: (050) 287-21-21, elektron poçt ünvanı: office.yevlakh@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsindəki “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və nazirliyin facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy will receive citizens in Yevlakh city
The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens in Yevlakh city on December 10. Reception will take place at Heydar Aliyev Center in Yevlakh city (address: 61 Nizami Avenue) at 11:00.
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Yevlakh branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Sabuhi Mursalov, contact numbers: (050) 287-21-21, e-mail address: office.yevlakh@regulator.gov.az).