Energetika naziri və nazir müavinləri Xaçmaz, Quba və Siyəzən şəhərlərində vətəndaşları qəbul edəcək
İyunun 28-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Xaçmaz şəhərində Xaçmaz və Şabran rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-da Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialının inzibati binasında (ünvan: Xaçmaz şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 17A) keçiriləcək.
Həmin gün həmçinin Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Quba şəhərində Quba və Qusar rayonlarının sakinləri, nazir müavini Elnur Soltanov isə Siyəzən şəhərində Siyəzən və Xızıdan olan yerli sakinlər ilə görüşəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 10:00-da Quba rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Quba şəhəri, Heydər Əliyev adına mədəniyyət və istirahət parkı) və Siyəzən rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Siyəzən şəhəri, Heydər Əliyev küçəsi 90) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs Xəyyam Aydınov, əlaqə telefonları: (+99423) 325-12-38, (050) 305-51-67, (055) 721-68-30, elektron poçt ünvanı: office.khachmaz@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Minister of Energy and Deputy Ministers will receive citizens in Khachmaz, Guba and Siyazan
The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens from Khachmaz and Shabran districts in Khachmaz on June 28.
Reception will take place at the administrative building of the Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: 17A, Heydar Aliyev Avenue, Khachmaz) at 10:00. On the same day Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents of Guba and Gusar districts in Guba and Deputy Minister Elnur Soltanov with residents from Siyazan and Khizi in Siyazan.
Reception of citizens will take place at 10:00 in the Heydar Aliyev Centre in Guba (address: Culture and Recreation Park named after Heydar Aliyev, Guba city,) and Heydar Aliyev Center in Siyazan district (address: 90 Heydar Aliyev St, Siyazan city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy (minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Khayyam Aydinov, contact numbers: (+99423) 325-12-38, (050) 305-51-67, (055) 721-68-30 e-mail address: office.khachmaz@regulator.gov.az).