Energetika naziri və nazir müavinləri vətəndaşlarla görüşəcək
Sentyabrın 27-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Tovuz şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Tovuz filialının inzibati binasında (ünvan: Tovuz şəhəri, Düz Cırdaxan kəndi) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Qazax şəhərində Qazax və Ağstafa rayonlarının sakinləri ilə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Qazax rayon Gənclər Mərkəzində (ünvan: Qazax şəhəri H.Əliyev parkı) keçiriləcək.
Nazir müavini Elnur Soltanov isə Şəmkir şəhərində yerli sakinlərlə görüşəcək. Qəbul saat 13:00-da Şəmkir rayon Gənclər Mərkəzində (ünvan: Şəmkir şəhəri, Bayraq Meydanı) başlayacaq.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Tovuz filialı (əlaqələndirici şəxs Pünhan Qurbanov, əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: office.tovuz@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Minister of Energy and Deputy Ministers will receive citizens
The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens in Tovuz city on September 27. Reception will take place at the administrative building of the Tovuz branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: Duz Jirdakhan, Tovuz city) at 11:00.
On the same day, Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents of Gazakh and Agstafa districts in Gazakh city. Reception of citizens will take place at 11:00 at the Youth Centre in Gazakh (address: Heydar Aliyev Park, Gazakh city).
Deputy Minister of Energy Elnur Soltanov will meet with local residents in Shamkir city. Reception of citizens will take place at 13:00 at the Youth Centre in Shamkir (address: Flag Square, Shamkir city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Tovuz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (070) 590-00-09, e-mail address: office.tovuz@regulator.gov.az).