Energetika naziri və nazir müavinləri şimal-qərb bölgəsində vətəndaşlarla görüşəcək
İyulun 26-da Energetika naziri və nazir müavinləri respublikamızın şimal-qərb bölgəsinə səfər edəcək. Nazir Pərviz Şahbazov həmin gün Şəki şəhərində Şəki və Qax rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialının inzibati binasında (ünvan: Şəki şəhəri, Oğuz şosesinin cənub hissəsi) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Qəbələ şəhərində Qəbələ və Oğuz rayonlarının, nazir müavini Elnur Soltanov isə Zaqatalada Zaqatala və Balakən rayonlarının sakinləri ilə görüşəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-da Qəbələ Mədəniyyət Mərkəzində (ünvan: Qəbələ şəhəri, Həzi Aslanov küçəsi 40), saat 14:00-da isə Zaqatala rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Zaqatala şəhəri, Car küçəsi 1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs İmdad Nəbiyev, əlaqə telefonları: (+99424) 245-21-35, (055) 755-29-80, (050) 582-65-70, elektron poçt ünvanı: office.shaki@regulator.gov.az vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan and Deputy Ministers will visit the north-western region of the Republic on July 26. The Minister of Energy Parviz Shahbazov will receive citizens from Sheki and Qakh districts in Sheki city.
Reception will take place at the administrative building of the Sheki branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: southern part of Oghuz Highway, Sheki city) at 10:00.
On the same day Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents of Gabala and Oghuz districts in Gabala city and Deputy Minister Elnur Soltanov with residents from Zaqatala and Balakan in Zaqatala.
Reception of citizens will take place at 11:00 in the Cultural Center in Gabala (address: 40 Hazi Aslanov St, Gabala city), and at 14:00 in Heydar Aliyev Center in Zaqatala district (address: 1 Car St, Zaqatala city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy (minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Sheki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Imdad Nabiyev, contact numbers: (+99424) 245-21-35, (055) 755-29-80, (050) 582-65-70, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az).