Fevralın 18-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Salyan şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Salyan rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: T.Xəlilbəyli küçəsi 136) keçiriləcək.
Fevralın 14-də isə Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Gəncə şəhərində sakinlərlə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialının inzibati binasında (Ünvan: Kəpəz rayonu, Gəncə-Bakı şosesinin kənarı) təşkil olunacaq. Həmin gün nazir müavini Elnur Soltanov isə Hacıqabulda vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 10:00-da Hacıqabul rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: İsmət Qayıbov küçəsi 7) başlayacaq.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili: 1145, 1146) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Salyan və Hacıqabul rayonları üzrə Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Rzayev, tel: (050) 225-34-86, email: office.shirvan@regulator.gov.az,  shirvan@regulator.gov.az), Gəncə şəhəri üzrə isə Agentliyin Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs Vüsal Paşayev, tel: (055) 233-97-99, email: office.ganja@regulator.gov.azganja@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.
Bununla yanaşı, vətəndaşlar nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsindəki “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens in Salyan city on February 18. Reception will take place at Heydar Aliyev Center in Salyan district (address: 136 T. Xalilbayli St) at 11:00.
On February 14, Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents in Ganja city. Reception will take place at the administrative building of the Ganja branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: near the Ganja-Baku highway, Kapaz district, Ganja) at 11:00. On the same day, Deputy Minister of Energy Elnur Soltanov will meet with residents in Hajigabul. Reception of citizens will take place at 10:00 at Heydar Aliyev Centre in Hajigabul (address: 7 İsmat Gayibov St.).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as  Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency for Salyan and Hajigabul (contact person: Ceyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail address: office.shirvan@regulator.gov.azshirvan@regulator.gov.az), Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Vusal Pashayev, contact numbers: (055) 233-97-99, e-mail address: office.ganja@regulator.gov.azganja@regulator.gov.az).