Energetika naziri və nazir müavinləri Kürdəmir, Göyçay və Zərdabda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin və onların müavinlərinin regionlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq, dekabrın 20-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Kürdəmir şəhərində Kürdəmir və Ucar rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Kürdəmir filialının inzibati binasında (ünvan: Bakı prospekti 17) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Göyçay şəhərində Göyçay və Ağdaş rayonlarının sakinləri ilə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Göyçay Gənclər Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 109) təşkil ediləcək. Nazir müavini Elnur Soltanov isə Zərdab şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 10:00-da Zərdab rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 1) başlayacaq.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs Elçin Məmmədov, əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az, kurdamir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens from Kurdamir and Ujar districts in Kurdamir city on December 20 in accordance with the schedule of citizen recepion by the heads and deputy heads of the central executive authorities. Reception will take place at the administrative building of the Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: 17, Baku avenue) at 11:00.
On the same day, Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents of Goychay and Agdash districts in Goychay city. Reception of citizens will take place at 11:00 at Goychay Youth Centre (address: 109, Heydar Aliyev Avenue). Deputy Minister of Energy Elnur Soltanov will meet with residents in Zardab city. Reception of citizens will take place at 10:00 at Heydar Aliyev Centre in Zardab (address: 1, Heydar Aliyev Avenue 7).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail address: office.kurdamir@regulator.gov.azkurdamir@regulator.gov.az).