Oktyabrın 18-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov İmişli şəhərində İmişli və Biləsuvar rayonlarının vətəndaşlarını qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin İmişli filialının inzibati binasında (ünvan: İmişli şəhəri, İmişli-Kürdəmir yolu) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Ağdamda Ağdam və Ağcəbədi rayonlarının sakinləri ilə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Ağdam rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Ağdam rayonu, Quzanlı qəsəbəsi, Heydər Əliyev prospekti) keçiriləcək. Nazir müavini Elnur Soltanov isə Beyləqan şəhərində Beyləqan və Füzuli rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək. Qəbul saat 12:00-da Beyləqan rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Beyləqan şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 7) başlayacaq.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.azimishli@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens from Imishli and Bilasuvar districts in Imishli city on October 18. Reception will take place at the administrative building of the Imishli branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: Imishli- Kurdamir road, Imishli city) at 11:00.
On the same day, Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents of Agdam and Agjabedi districts in Agdam. Reception of citizens will take place at 11:00 at Heydar Aliyev Center in Agdam (address: Heydar Aliyev Avenue, Guzanli settlement, Agdam district). Deputy Minister of Energy Elnur Soltanov will meet with residents of Beylagan and Fuzuli districts in Beylagan city. Reception of citizens will take place at 12:00 at Heydar Aliyev Centre in Beylagan (address: Heydar Aliyev Avenue 7, Beylagan city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail address: office.imishli@regulator.gov.azimishli@regulator.gov.az).