Energetika naziri və nazir müavinləri bölgələrdə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2020-ci il üzrə regionlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq, yanvarın 24-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Siyəzən şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Siyəzən rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev küçəsi 90) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Qobustan şəhərində sakinlərlə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Qobustan Gənclər Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti) təşkil olunacaq. Nazir müavini Elnur Soltanov isə Cəlilabad şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 10:00-da Cəlilabad rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 242) başlayacaq.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili: 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Siyəzən rayonu üzrə Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs Seymur Hacıyev, əlaqə telefonu: (050) 250-18-18, email: khachmaz@regulator.gov.az), Qobustan rayonu üzrə Sumqayıt filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Nağızadə, əlaqə telefonu: (050) 275-50-01, email: sumgayit@regulator.gov.az) və Cəlilabad rayonu üzrə Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev, əlaqə telefonu: (050) 235-17-57, email: lankaran@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Bununla yanaşı, vətəndaşlar nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsindəki “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy and Deputy Ministers will receive citizens in regions
The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens in Siyazan city on January 24 in accordance with the schedule of citizen recepion by the heads and deputy heads of the central executive authroities. Reception will take place at Heydar Aliyev Center in Siyazan district (address: 90 Heydar Aliyev St, Siyazan city) at 11:00.
On the same day, Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents in Gobustan city. Reception of citizens will take place at 11:00 at Gobustan Youth Centre (address: Heydar Aliyev Avenue). Deputy Minister of Energy Elnur Soltanov will meet with residents in Jalilabad city. Reception of citizens will take place at 10:00 at Heydar Aliyev Centre in Jalilabad (address: Heydar Aliyev Avenue 242).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency for Siyazan (contact person: Seymur Hajiyev, contact numbers: (050) 250-18-18, e-mail address: khachmaz@regulator.gov.az), Sumgayit branch of the Energy Regulatory Agency for Gobustan (contact person: Jeyhun Nagizadeh, contact numbers: (050) 275-50-01,e-mail address: sumgayit@regulator.gov.az) and Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency for Jalilabad (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (050) 235-17-57,e-mail address: lankaran@regulator.gov.az).