Energetika naziri Pərviz Şahbazov avqustun 30-da Gəncə şəhərində Gəncə və Göygöl rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialının inzibati binasında (ünvan: Gəncə şəhəri, Kəpəz rayonu, Gəncə-Bakı şossesinin kənarı) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Goranboy şəhərində Goranboy və Naftalan rayonlarının sakinləri ilə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Goranboy rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Goranboy şəhəri, Dədə Qorqud küçəsi, bina 27) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Seymur Bağbanlı), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev, əlaqə telefonları: (050) 235 17 57, (055) 573 17 57), elektron poçt ünvanı: office.ganja@regulator.gov.az,  ganja@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens from Ganja and Goygol districts in Ganja on August 30. Reception will take place at the administrative building of the Ganja branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: near the Ganja-Baku highway, Kepez district, Ganja) at 11:00.
On the same day, Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents of Goranboy and Naftalan districts in Goranboy city. Reception of citizens will take place at 11:00 in the Heydar Aliyev Centre in Goranboy (address: building 27, Dede Korkut St, Goranboy).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy (minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Seymur Bagbanli), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (050) 235 17 57, (055) 573 17 57), e-mail address: office.ganja@regulator.gov.az.