Energetika naziri Şamaxıda vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov 27 yanvar 2023-cü il tarixində Şamaxı və Qobustan rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Yeni Azərbaycan Partiyası Şamaxı rayon təşkilatının inzibati binasında (ünvan: Şamaxı şəhəri, Şəhriyar küçəsi 18/a) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs Elçin Məmmədov, əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy Parviz Shahbazov will receive citizens from Shamakhi and Gobustan on 27 January 2023.
Reception will be held from 11: 00 at Shamakhi district organization of the New Azerbaijan Party (address: Shahriyar Street 18/a, Shamakhi city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail: office.kurdamir@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.