Energetika naziri Salyanda vətəndaşları qəbul edəcək
Martın 2-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Salyan şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Salyan rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: T.Xəlilbəyli küçəsi 136) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili: 1145, 1146) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Rzayev, telefon: (050) 225-34-86, email: office.shirvan@regulator.gov.az, shirvan@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsindəki “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens in Salyan city on March 2. Reception will take place at Heydar Aliyev Center in Salyan district (address: 136 T. Xalilbayli St) at 11:00.
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as  Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ceyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail address: office.shirvan@regulator.gov.azshirvan@regulator.gov.az). Citizens can also register through the “Reception Center” section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.