Energetika naziri Qusarda vətəndaşları qəbul edəcək
İyunun 23-də energetika naziri Pərviz Şahbazov Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran və Siyəzən rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 12:00-dan etibarən Qusar rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: AZ3800, Qusar şəhəri, Mirzə Vəliyev küçəsi 6) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev; əlaqə telefonları: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, elektron poçt ünvanı: office.khachmaz@regulator.gov.az vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

On 23 June, the Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Gusar, Guba, Khachmaz, Shabran, Siyazan.
Reception will be held from 12:00 at the Heydar Aliyev Center of Gusar District (address: Mirza Valiyev Street 6, Gusar, AZ3800).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone numbers: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57; email: office.khachmaz@regulator.gov.az . Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.