Energetika  Nazirliyinin dövlət təltiflərinə layiq görülən əməkdaşlarına mükafatlar təqdim olunub.
Energetika naziri Pərviz Şahbazov təltif olunmuş əməkdaşların dövlət qulluğunda səmərəli fəaliyyətini yüksək qiymətləndirərək onlara gələcək işlərində  uğurlar arzulayıb.
Çıxış edən əməkdaşlar onların əməyinə verilən yüksək qiymətə görə ölkə Prezidentinə dərin minnətdarlıqlarını bildiriblər.
Qeyd edək ki,  Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin "Dövlət qulluqçularının təltif edilməsi haqqında” 23 iyun 2020-ci il tarixli Sərəncamı ilə  Energetika Nazirliyinin  əməkdaşları- Həsənov Ələsgər Bəndalı oğlu və Rüstəmova İlhamə Kazbek qızı "Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalına layiq görülüblər.

State awards were presented to power engineers
Minister of Energy Parviz Shahbazov highly appreciated the effective activity of the awarded employees in the Civil Service and wished them success in their future career.
The employees expressed their deep gratitude to the President of the country for the appreciation of their work.
It should be noted that by the Order of the President of the Republic of Azerbaijan Mr. Ilham Aliyev "On awarding civil servants” dated June 23, 2020, employees of the Ministry of Energy Hasanov Alasgar Bandali and Rustamova Ilhama Kazbek were awarded the medal "For merits in civil service”.