Energetika nazirinin növbəti vətəndaş qəbulu Goranboyda keçiriləcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov iyulun 24-də Goranboy, Yevlax, Samux, Göygöl, Tərtər rayonlarından və Gəncə, Naftalan şəhərlərindən olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs: Səbuhi Mürsəlov, əlaqə telefonu: (050) 287-21-21, elektron poçt ünvanı: office.ganja@regulator.gov.az) və Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs: Pünhan Qurbanov, əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: office.mingachevir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq” bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Goranboy, Yevlakh, Samukh, Goygol, Tartar regions and Ganja, Naftalan cities on 24 July.
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), call center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, as well as Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Sabuhi Mursalov, contact numbers: (050) 287-21-21, e-mail address: office.ganja@regulator.gov.az) and Mingachevir branch of the Agency (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (070) 590-00-09, e-mail address: office.mingachevir@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.