Energetika naziri Pərviz Şahbazov iyunun 25-də Ağdam, Füzuli və Xocavənd rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Ağdam Muğam Mərkəzində (ünvan: Ağdam şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, “İmarət” küçəsi) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Qarabağ filialı (əlaqələndirici şəxs: İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.garabagh@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

Azerbaijan's Minister of Energy, Parviz Shahbazov, will hold a citizens' reception on 25 June for residents of the Aghdam, Fuzuli, and Khojavend districts.
The reception will begin at 11:00 a.m. at the Aghdam Mugham Centre (Address: Heydar Aliyev Avenue, Imarat Street, Aghdam).
Citizens wishing to attend the reception may register through the Ministry of Energy's 974 Call Centre, the 598-16-55 Hotline, or by calling 598-16-53/54 (extensions 1145, 1146, and 1245) (contact person: Aziza Jafarova). Applications may also be submitted via email at minenergy@minenergy.gov.az, or through the Karabakh Branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov; telephone: (+994 50) 200-36-11; email: office.garabagh@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az.