Energetika naziri Neftçalada vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov mayın 15-də Neftçala, Salyan, Biləsuvar, Cəlilabad, Hacıqabul rayonlarından və Şirvan şəhərindən olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Neftçala rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ4700, Neftçala şəhəri, Heydər Əliyev pr.34) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs: Ceyhun Rzayev, əlaqə telefonu: (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı: office.shirvan@regulator.gov.az) və Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs: Xəyyam Aydınov, əlaqə telefonu: (050) 305-51-67, elektron poçt ünvanı: office.lankaran@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Energy Minister will receive citizens in Neftchala
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Neftchala, Salyan, Bilasuvar, Jalilabad, Hajigabul and Shirvan on 15 May.
Reception will start from 11: 00 at Heydar Aliyev Center in Neftchala (address: AZ4700, 34 H.Aliyev Avenue, Neftchala city).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Jeyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail: office.shirvan@regulator.gov.az and Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Khayyam Aydinov, contact numbers: (050) 305-51-67, e-mail: office.lankaran@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az.