Azərbaycan və İtaliya arasında iqtisadi əməkdaşlıq üzrə Hökumətlərarası Komissiyanın 6-cı iclası keçiriləcək
Yanvarın 13-də Bakıda Azərbaycan Respublikası və İtaliya Respublikası arasında İqtisadi Əməkdaşlıq üzrə Hökumətlərarası Komissiyanın 6-cı iclası keçiriləcək.
Qeyd edək ki, Azərbaycan tərəfdən Komissiyanın həmsədri energetika naziri Pərviz Şahbazov, İtaliya tərəfdən isə xarici işlər və beynəlxalq əməkdaşlıq nazirinin müavini Edmondo Çiriellidir.
Azərbaycan və İtaliya arasında İqtisadi Əməkdaşlıq üzrə Hökumətlərarası Komissiyanın 5-ci iclası 2020-ci il yanvarın 14-də Romada keçirilib.

Baku will host the 6th Meeting of the Joint Intergovernmental Commission on Economic Cooperation between Azerbaijan and Italy
On 13 January, Baku will host the 6th meeting of the Intergovernmental Commission on Economic Cooperation between the Republic of Azerbaijan and the Italian Republic.
It was noted that the co-chairs of the Commission - Minister of Energy of Azerbaijan Parviz Shahbazov and Deputy Minister of Foreign Affairs and International Cooperation Edmondo Cirielli.
The 5th meeting of the Intergovernmental Commission on Economic Cooperation between Azerbaijan and Italy was held in Rome on 14 January 2020.