Energetika naziri Pərviz Şahbazov 2026-cı il yanvarın 23-də Masallı, Lənkəran, Astara, Lerik, Yardımlı, Cəlilabad rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Masallı rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ4400, Masallı şəhəri, Qarabağ küçəsi 17) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs: Xəyyam Aydınov; əlaqə telefonları: (+99425) 254-81-20, (050) 305-51-67, elektron poçt ünvanı: office.lankaran@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Masalli
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Masalli, Lankaran, Astara, Lerik, Yardimli, Jalilabad on 23 January 2026.
Reception will be held from 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Masalli District (address: 17 Karabakh Street, Masalli, AZ4400).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Khayyam Aydinov, contact numbers: (+99425) 254-81-20, (050) 305-51-67, e-mail address: office.lankaran@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az.http://www.minenergy.gov.az