Energetika naziri Pərviz Şahbazov oktyabrın 10-da Naxçıvan şəhəri, Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz və Şərur rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən "Naxçıvan Enerji" MMC-nin inzibati binasında (Ünvan: Naxçıvan şəhəri, AZ7000, Z.Əliyeva küçəsi 1/12) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də müraciət etmək mümkündür.

On 10 October, Minister of Energy Parviz Shahbazov will receive citizens from Nakhchivan, Babek, Julfa, Kangarli, Ordubad, Sadarak, Shahbuz and Sharur regions.
Reception from 11:00 in the administrative building of Nakhchivan Energy LLC (address: Z.Aliyeva Street 1/12, Nakhchivan city, AZ7000) will be held.
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146) (contact person: Aziza Jafarova), Call Center of Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, e-mail address: minenergy@minenergy.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.