Nazirliyin əməkdaşlarına dövlət təltifləri təqdim edilib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 21 iyun 2025-ci il tarixli Sərəncamı ilə Energetika Nazirliyinin dövlət qulluğunda səmərəli fəaliyyətlərinə görə təltif olunmuş əməkdaşlarına medallar təqdim edilib.
Nazir Pərviz Şahbazov təltif olunmuş əməkdaşları təbrik edərək onlara uğurlar arzulayıb. Əməkdaşlar göstərilən yüksək etimada və əməyə verilən dəyərə görə minnətdarlıqlarını ifadə ediblər.
Qeyd edək ki, nazirliyin Dövlət qulluğu və kadrlar şöbəsinin müdiri İsmayılov Əsəd İsmayıl oğlu, Beynəlxalq əməkdaşlıq şöbəsinin baş məsləhətçisi Bayramova Aysel Məhərrəm qızı və nazirlik yanında Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin böyük məsləhətçisi Abdullayev Habil Şamil oğlu “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalı ilə təltif olunublar.

By the Order of the President of the Republic of Azerbaijan Mr. Ilham Aliyev dated 21 June 2025, medals were awarded to employees of the Ministry of Energy awarded for their effective activities in the civil service.
Minister Parviz Shahbazov congratulated the awarded employees and wished them success. The employees expressed their gratitude for the high confidence and the appreciation.
It should be noted that the head of the Civil Service and Human Resources Department of the Ministry Ismayilov Asad, Senior Adviser of the International Cooperation Department Bayramova Aysel and Senior Adviser of AREA Abdullayev Habil were awarded the medal “For Distinction in the Civil Service”.