Energetika naziri Pərviz Şahbazov  iyunun 20-də Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən və Xızı rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Qusar rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: AZ3800, Qusar şəhəri, Mirzə Vəliyev küçəsi 6) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1146, 1147, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev; əlaqə telefonları: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, elektron poçt ünvanı: office.khachmaz@regulator.gov.az vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Gusar, Guba, Khachmaz, Shabran, Siyazan and Khizi regions on 20 June.
Reception will be held from 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Gusar District (Address: Mirza Valiyev Street 6, Gusar, AZ3800).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone numbers: 598-16-53 / 54 (ext. 1146, 1147, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), e-mail address minenergy@minenergy.gov.az, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57; email: office.khachmaz@regulator.gov.az. Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az .