Energetika nazirinin növbəti vətəndaş qəbulu Ağstafada keçiriləcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov mayın 16-da Ağstafa, Qazax, Tovuz, Şəmkir və Gədəbəy rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Ağstafa rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ0500, Ağstafa şəhəri, Hüseyn Arif küçəsi/1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1146, 1147, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Tovuz filialı (əlaqələndirici şəxs: Elşad Rzayev: əlaqə telefonu: (077) 677-24-89, elektron poçt ünvanı: office.tovuz@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Aghstafa, Gazakh, Tovuz, Shamkir and Gadabay regions on 16 May.
Reception will start at the Heydar Aliyev Center in Aghstafa  at 11: 00 (address: Huseyn Arif Street/1, Aghstafa city, AZ0500).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1146, 1147, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), e-mail: minenergy@minenergy.gov.az, as well as Tovuz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elshad Rzayev, contact numbers: (077) 677-24-89, e-mail: office.tovuz@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az.