Energetika naziri Ağdaşda vətəndaşları qəbul edəcək
Fevralın 9-da energetika naziri Pərviz Şahbazov Ağdaş, Yevlax, Bərdə, Göyçay, Ucar, Zərdab və Qəbələ rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:30-dan başlayaraq Ağdaş rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Ağdaş şəhəri, Heydər Əliyev xiyabanı 2) keçiriləcəkdir.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs: Pünhan Qurbanov: əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: mingachevir@regulator.gov.az), Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs: Elçin Məmmədov: əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az) və Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs: Asim Məmmədov: əlaqə telefonu: (050) 378-28-46, elektron poçt ünvanı: office.shaki@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Agdash
On 9 February 2024, Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Agdash, Yevlakh, Barda, Goychay, Ujar, Zardab and Gabala districts.
Reception will start at 11: 30 at the Heydar Aliyev Center of Agdash District (address: Heydar Aliyev Avenue 2, Agdash).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Mingachevir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (070) 590-00-09, e-mail: mingachevir@regulator.gov.az), Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail: office.kurdamir@regulator.gov.az), Shaki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (050) 378-28-46, e-mail: office.shaki@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.