Energetika naziri Şabranda vətəndaşları qəbul edib
Energetika naziri Pərviz Şahbazov dekabrın 15-də Şabran rayon Heydər Əliyev Mərkəzində vətəndaşları qəbul edib.
Nazirliyin müvafiq struktur bölmə rəhbərlərinin iştirakı ilə keçirilmiş qəbulda vətəndaşların elektrik enerjisi təchizatı, elektrik enerjisi verilişinin keyfiyyəti, şəbəkələrin mühafizə zonası, qaz təchizatı, qaz təzyiqinin aşağı olması, işlə təminat və digər məzmunlu müraciətləri dinlənilib, qaldırılan məsələlərin qanunvericiliyin tələblərinə uyğun həll edilməsi üçün lazımi tapşırıqlar verilib.
Qəbulda Şabran rayon sakinləri ilə yanaşı Bakı və Sumqayıt şəhərləri, Xaçmaz, Quba və Siyəzən rayonlarından olan 20 vətəndaş iştirak edib.

The Minister of Energy received citizens in Shabran
Energy Minister Parviz Shahbazov received citizens at Heydar Aliyev Center in Shabran on 15 December.
At the reception held with the participation of the heads of the relevant structural units of the Ministry, citizens' appeals related to electricity supply, the quality of electricity supply, protection zone of power grid, gas supply, low gas pressure, employment and other content were heard, and necessary tasks have been given to solve the issues raised in accordance with the requirements of the legislation.
20 citizens from Shabran, as well as from Baku, Sumgayit, Khachmaz and Siyazan were received at the reception.