Energetika naziri Şabranda vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov dekabrın 15-də Şabran, Xaçmaz, Quba, Qusar, Siyəzən və Xızı rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Şabran rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Şabran şəhəri, Heydər Əliyev pr.142, AZ1700) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev; əlaqə telefonları: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, elektron poçt ünvanı: office.khachmaz@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Shabran
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Shabran, Khachmaz, Guba, Gusar, Siyazan and Khizi regions on 15 December.
Reception will start from 11: 00 at Heydar Aliyev Center in Shabran (address: AZ1700, 95A H.Aliyev Avenue, Shabran city).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone numbers: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57; email: office.khachmaz@regulator.gov.az. Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.