Energetika Nazirliyi yanında İctimai şuranın tərkibi müəyyən edilib
Energetika Nazirliyi yanında İctimai şuraya təkrar seçkilər keçirilib. Namizədliyi irəli sürülmüş 5 nəfərdən 4-ü İctimai şuraya üzv seçilib. Beləliklə, 31 oktyabr və 6 noyabr tarixlərində keçirilmiş seçkilərin ümumi nəticələrinə görə, İctimai şuranın 7 nəfərdən ibarət tərkibi seçilib.
İctimai şuranın üzvləri haqqında məlumat aşağıda təqdim edilir:
2. Əliyev Ramil Arif oğlu – “İnkişafa və İslahatlara Dəstək” İctimai Birliyinin sədri.
3. Əzəmmədov Seymur Firidun oğlu – “Jurnalistlərin İqtisadi Araşdırmalarının Təhlili” İctimai Birliyinin sədri.
4. Həsənov Sadiq Hüseyn oğlu – “Sağlam Həyata Doğru” İctimai Birliyinin sədri.
5. Həsənov Samir Hüseynağa oğlu – “Ulduz” informasiya - kommunikasiya texnologiyaları sahəsində maarifləndirmə İctimai Birliyinin sədri.

The composition of the Public Council under the Ministry of Energy was determined
Re-election to the Public Council under the Ministry of Energy was held 4 out of the 5 nominated people were elected members of the Public Council. Thus, according to the results of the elections held on 31 October and 6 November, the composition of the Public Council consisting of 7 people was elected.
Following information is about the members of the Public Council:
1. Abdullayeva Mehriban Ali - Chairman of the Democratic Society and Protection of Women's Rights Public Union
2. Aliyev Ramil Arif - Chairman of the Support for Development and Reforms Public Union
3. Azamedov Seymur Firidun - Chairman of the Analysis of Economic Research of Journalists Public Union.
4.Hasanov Sadig Huseyn - Chairman of the Towards Healthy Life Public Union
5.Hasanov Samir Huseynaga - Chairman of Ulduz Information and Communication Technologies Enlightenment Public Union.