Energetika naziri Gədəbəydə vətəndaşları qəbul edəcək
Avqustun 25-də energetika naziri Pərviz Şahbazov Gədəbəy, Şəmkir və Daşkəsən rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 12:00-dan başlayaraq Gədəbəy rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Tovuz filialı (əlaqələndirici şəxs Səbuhi Mürsəlov, əlaqə telefonu: (050) 287-21-21, elektron poçt ünvanı: office.tovuz@regulator.gov.az) və Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs Vüsal Paşayev, əlaqə telefonu: (055) 233-97-99, elektron poçt ünvanı: office.ganja@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Gadabay
On 25 August Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Shamkir, Gadabay and Dashkasan regions.
Reception will be held from 12:00 at the Heydar Aliyev Center of Gadabay District (address: Heydar Aliyev Avenue 1).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone numbers: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Tovuz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Sabuhi Mursalov, contact numbers: (050) 287-21-21; email: office.tovuz@regulator.gov.az and Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Vusal Pashayev, contact numbers: (055) 233-97-99; email: office.ganja@regulator.gov.az. Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.http://www.minenergy.gov.az