Energetika naziri Pərviz Şahbazovun iyunun 24-də Qəbələ şəhərində baş tutacaq vətəndaş qəbulunun vaxtı dəyişdirilərək, saat 11:00-dan 15:00-a keçirilib. Nazir Qəbələ və Oğuz rayonlarından olan vətəndaşları Qəbələ Mədəniyyət Mərkəzində (ünvan: Qəbələ şəhəri, Həzi Aslanov küçəsi 40) qəbul edəcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrəsi (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs  Asim Məmmədov; əlaqə telefonları: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, elektron poçt ünvanı: office.shaki@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.

The reception of citizens by Energy Minister Parviz Shahbazov, which will take place in Gabala on June 24, was rescheduled from 11:00 to 15:00. The reception of the Energy Minister from Gabala and Oghuz Parviz Shahbazov will be held at the Gabala Cultural Center (address: 40 Hazi Aslanov, Gabala).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shaki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az).