Energetika naziri Pərviz Şahbazovun 23 dekabr tarixində Zaqatalada keçirilməsi nəzərdə tutulan vətəndaş qəbulunun vaxtı dəyişdirilib.
Qəbul dekabrın 19-da saat 12:00-dan etibarən Zaqatala rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Zaqatala şəhəri, Car küçəsi 1) keçiriləcək. Energetika naziri Zaqatala, Balakən və Qax rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs Asim Məmmədov, əlaqə telefonları: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, email: office.shaki@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The reception of citizens by Energy Minister Parviz Shahbazov, which was planned to be held in Zagatala on December 23, was rescheduled.
Reception will be held from 12:00 on December 19 at the Heydar Aliyev Center of Zagatala District (address: 1 Jar Street, Zagatala). The Minister of Energy will receive citizens from Zagatala, Balakan and Gakh regions.
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shaki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.