Energetika nazirinin növbəti vətəndaş qəbulu Salyanda keçiriləcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin 2022-ci ilin may ayı üzrə regionlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq, energetika naziri Pərviz Şahbazov mayın 20-də Salyan və Neftçala rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Salyan rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: Salyan şəhəri, T.Xəlilbəyli küçəsi 136) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), Nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Rzayev, telefon: (050) 225-34-86, email: office.shirvan@regulator.gov.az, shirvan@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və Nazirliyin “facebook” səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

In accordance with the schedule of reception of citizens in the regions by the heads of central executive authorities for May 2022, Energy Minister Parviz Shahbazov will recieve citizens from Salyan and Neftchala on 20 May.
Reception will be held from 11:00 at Heydar Aliyev Center of Salyan District (address: T.Khalilbayli str.136, Salyan).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ceyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail address: office.shirvan@regulator.gov.az, shirvan@regulator.gov.az). Citizens can also register through the “Request for the reception” section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.