İyulun 22-də energetika naziri Pərviz Şahbazov Quba şəhərində Quba və Qusar rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Quba rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: AZ4000, Quba şəhəri, Heydər Əliyev adına mədəniyyət və istirahət parkı) keçiriləcək.
Vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrəsi (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs  Famil Əliyev; əlaqə telefonları: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, elektron poçt ünvanı: office.khachmaz@regulator.gov.az vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və Nazirliyin facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

On 22 July, the Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Guba and Gusar regions in Guba.
Reception will be held since 11: 00 at Heydar Aliyev Center of Guba (Address: Az4000, Culture and Recreation Park named after Heydar Aliyev, Guba ).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, e-mail address: office.khachmaz@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the reception section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.