Energetika nazirinin növbəti vətəndaş qəbulu Mingəçevirdə keçiriləcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov iyulun 26-da Mingəçevir, Gəncə, Naftalan, Yevlax, Ağdaş, Goranboy, Göygöl və Samux rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Mingəçevir filialının inzibati binasında (ünvan: Mingəçevir şəhəri, AzDRES qəsəbəsi, Naxçıvan küçəsi 46/48) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs: Pünhan Qurbanov: əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: office.mingachevir@regulator.gov.az) və Gəncə filialı (əlaqələndirici şəxs: Vüsal Paşayev: əlaqə telefonu: (055) 233-97-99, elektron poçt ünvanı: ganja@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

Next reception of citizens of the Minister of Energy will be held in Mingachevir
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Mingachevir, Ganja, Naftalan, Yevlakh, Agdash, Goranboy, Goygol and Samukh regions on 26 July.
Reception will be held from 11:00 in the administrative building of Mingachevir branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy (address: 46/48 Nakhchivan Street, AzDRES settlement, Mingachevir city).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone numbers: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Mingachevir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (070) 590-00-09; email: office.mingachevir@regulator.gov.az) and Ganja branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Vusal Pashayev, contact numbers: (055) 233-97-99; email: office.ganja@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.