Dekabrın 23-də energetika naziri Pərviz Şahbazov Zaqatala, Balakən və Qax rayonlarından olan vətəndaşlarla görüşəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-dan etibarən Zaqatala rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Zaqatala şəhəri, Car küçəsi 1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs Asim Məmmədov, əlaqə telefonları: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, email: office.shaki@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

On December 23, Energy Minister Parviz Shahbazov will meet with citizens from Zagatala, Balakan and Gakh regions.
Reception will be held from 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Zagatala District (address: 1 Jar Street, Zagatala).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shaki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.