Energetika naziri Pərviz Şahbazov noyabrın 28-də Xızı, Siyəzən, Şabran, Sumqayıt və Abşeron rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Xızı rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ8000, Xızı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Xaçmaz filialı (əlaqələndirici şəxs: Famil Əliyev; əlaqə telefonları: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, elektron poçt ünvanı: office.khachmaz@regulator.gov.az), Sumqayıt filialı (əlaqələndirici şəxs: Seymur Hacıyev, əlaqə telefonu: (050) 250-18-18, elektron poçt ünvanı: office.sumgayit@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də müraciət etmək mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Khizi
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Khizi, Siyazan, Shabran, Sumgayit and Absheron regions on 28 November.
Reception will start at 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Khizi region (address: Heydar Aliyev Square, Khizi, AZ8000).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), call center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, as well as Khachmaz branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (+99423) 325-12-38, (050) 235-17-57, email: office.khachmaz@regulator.gov.az) and Sumgayit branch of the Agency (contact person: Seymur Hajiyev, contact numbers: (050) 250-18-18, email:office.sumgayit@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.