Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2020-ci il üzrə regionlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq, martın 13-də Energetika naziri Pərviz Şahbazov Masallı şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 11:00-da Masallı rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Qarabağ küçəsi 17) keçiriləcək.
Həmin gün Energetika nazirinin müavini Samir Vəliyev Ağsuda sakinlərlə görüşəcək. Qəbul saat 11:00-da Ağsu rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (Azərbaycan küçəsi 25) təşkil olunacaq. Nazir müavini Elnur Soltanov isə İsmayıllıda vətəndaşları qəbul edəcək. Qəbul saat 10:00-da İsmayıllı rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 57) başlayacaq.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyat üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili: 1145, 1146) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Masallı rayonu üzrə Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs Famil Əliyev, tel: (050) 235-17-57, email: lankaran@regulator.gov.azoffice.lankaran@regulator.gov.az), Ağsu və İsmayıllı rayonları üzrə isə Agentliyin Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs Elçin Məmmədov, tel: (050) 509-80-50, email: kurdamir@regulator.gov.azoffice.kurdamir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Bununla yanaşı, nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsindəki “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazılmaq mümkündür.

The Minister of Energy and Deputy Ministers will receive citizens in Masalli, Agsu and Ismayilli
According to the schedule of citizen reception by the heads and deputy heads of the central executive bodies for 2020, the Minister of Energy of the Republic of Azerbaijan Parviz Shahbazov will receive citizens in Masalli city on March 13. Reception will take place at Heydar Aliyev Center in Masalli district (address: 17, Garabagh St.) at 11:00.
On the same day Deputy Minister of Energy Samir Valiyev will meet with residents in Agsu city. Reception will take place at Heydar Aliyev Center in Agsu district (address: 25, Azerbaijan St.) at 11:00. Deputy Minister of Energy Elnur Soltanov will meet with residents in Ismayilli. Reception of citizens will take place at 10:00 at Heydar Aliyev Centre in Ismayilli district (address: 57, Heydar Aliyev Ave.).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az), telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency for Masalli (contact person: Famil Aliyev, contact numbers: (050) 235-17-57, e-mail address: lankaran@regulator.gov.az, office.lankaran@regulator.gov.az), Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency for Agsu and Ismayilli (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail address: kurdamir@regulator.gov.az, office.kurdamir@regulator.gov.az).