Energetika naziri Şirvan şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin 2022-ci ilin mart ayı üzrə regionlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq, martın 18-də Şirvan şəhəri və Hacıqabul rayonundan olan vətəndaşları Şirvan şəhərində qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-da Energetika Nazirliyinin tabeliyində olan Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialının inzibati binasında (Ünvan: Şirvan şəhəri, Maarif Aydınov küçəsi 1/1) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Rzayev, əlaqə telefonları: (021) 215-39-99, (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı: office.shirvan@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər.
Bununla yanaşı, Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və Nazirliyin “facebook” səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazılmaq mümkündür.

The Minister of Energy will receive citizens in Shirvan
According to the schedule for the reception of citizens by heads of central executive authorities for March 2022, the Minister of Energy Parviz Shahbazov will receive citizens from Shirvan city and Hajigabul district in Shirvan on 18 March.
Reception will be held in the administrative building of the Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency under the Ministry of Energy at 11:00 (address: Maarif Aydinov Street 1/1, Shirvan city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ceyhun Rzayev, contact numbers: (021) 215-39-99, (050) 225-34-86, e-mail address: office.shirvan@regulator.gov.az).
Citizens can also register through the “Request for the reception” section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.