Energetika naziri Saatlıda vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov fevralın 28-də Saatlı, Sabirabad, İmişli, Biləsuvar, Hacıqabul rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Saatlı rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ4900, Saatlı şəhəri, Heydər Əliyev meydanı) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs: İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.az), Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs: Ceyhun Rzayev, əlaqə telefonu: (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı: office.shirvan@regulator.gov.az) və Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs: Xəyyam Aydınov, əlaqə telefonu: (050) 305-51-67, elektron poçt ünvanı: office.lankaran@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Energy Minister will receive citizens in Saatli
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Saatli, Sabirabad, Imishli, Bilasuvar and Hajigabul on 28 February.
Reception will start at 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Saatli region (address: Heydar Aliyev Square, Saatli city, AZ4900).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Aziza Jafarova), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail: office.imishli@regulator.gov.az), Shirvan branch of the Agency (contact person: Jeyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail: office.shirvan@regulator.gov.az and Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Xayyam Aydinov, contact numbers: (050) 305-51-67, e-mail: office.lankaran@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy "www.minenergy.gov.az".http://www.minenergy.gov.az