Energetika naziri Pərviz Şahbazov iyunun 24-də Qəbələ və Oğuz rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Qəbələ Mədəniyyət Mərkəzində (ünvan: Qəbələ şəhəri, Həzi Aslanov küçəsi 40) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrəsi (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs  Asim Məmmədov; əlaqə telefonları: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, elektron poçt ünvanı: office.shaki@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar, həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və Nazirliyin facebook səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy will receive citizens in Gabala
The Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Gabala and Oghuz in Gabala on 24 June.
The reception of the Energy Minister Parviz Shahbazov will be held at the Cultural Center (address: 40 Hazi Aslanov, Gabala) in Gabala since 11:00.
mailto:minenergy@minenergy.gov.azCitizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Shaki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az). Citizens can also register through the “Request for the reception” section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.http://www.minenergy.gov.az/