İyunun 28-də energetika naziri Pərviz Şahbazov Qax, Şəki, Oğuz, Qəbələ, Zaqatala, Balakən rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 12:00-dan başlayaraq Qax rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Qax şəhəri, Nəriman Nərimanov küçəsi 4) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs: Asim Məmmədov, əlaqə telefonları: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, email: office.shaki@regulator.gov.az)  vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

On 28 June, Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Gakh, Sheki, Oguz, Gabala, Zagatala and Balakan regions.
Reception will start at 12: 00 at the Heydar Aliyev Center of Gakh District (address: Nariman Narimanov 4, Gakh).
Citizens willing to attend can register through the e-mail of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Sheki branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (+99424) 245-21-35, (050) 378-28-46, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.