Energetika naziri Pərviz Şahbazov mayın 26-da Lerik, Lənkəran, Astara, Masallı, Cəlilabad və Yardımlı rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 12:00-dan etibarən Lerik rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Lerik şəhəri, H.Əliyev meydanı 2) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs İntiqam Mehdiyev, əlaqə telefonu: (050) 668-61-24, elektron poçt ünvanı: office.lankaran@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsindəki “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy will receive citizens in Lerik
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Lerik, Lankaran, Astara, Masalli and Yardimli regions on 26 May.
Reception will be held from 12: 00 at the Heydar Aliyev Center of Lerik District (address: H.Aliyev square 2, Lerik).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone numbers: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Intigam Mehdiyev, contact numbers: (050) 668-61-24, office.lankaran@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.