Energetika naziri Pərviz Şahbazov avqustun 31-də Göyçayda Göyçay və Ağdaş rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Göyçay rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Göyçay şəhəri Heydər Əliyev prospekti 98) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrəsi (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs Elçin Məmmədov, əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az) və  Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs Pünhan Qurbanov, əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: office.mingachevir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy will receive citizens in Goychay
The Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Goychay and Agdash in Goychay on 31 August.
Reception will be held from 11: 00 at Heydar Aliyev Center of Goychay (address: 98 Heydar Aliyev Avenue, Goychay city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail: office.kurdamir@regulator.gov.az) and Mingachevir branch (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (070) 590-00-09, email: office.mingachevir@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section of Ministry`s website: www.minenergy.gov.az.