Energetika naziri Cəlilabadda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin 2022-ci ilin aprel ayı üzrə regionlarda vətəndaş qəbulu qrafikinə uyğun olaraq, energetika naziri Pərviz Şahbazov aprelin 15-də Cəlilabad, Biləsuvar və Cəbrayıl rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Cəlilabad rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: Cəlilabad şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 242) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) nömrəli telefon (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), Nazirliyin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs İntiqam Mehdiyev, əlaqə telefonları: (050) 668-61-24, elektron poçt ünvanı lankaran@regulator.gov.az vasitəsilə müraciət edə bilərlər.
Bununla yanaşı, vətəndaşlar Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi və Nazirliyin “facebook” səhifəsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

In accordance with the schedule of reception of citizens in the regions by the heads of central executive authorities for April 2022, Energy Minister Parviz Shahbazov will recieve citizens from Jalilabad, Bilasuvar and Jabrayil on 15 April .
Reception will be held from 11: 00 at Heydar Aliyev Center of Jalilabad (address: 242 Heydar Aliyev Avenue, Jalilabad city).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy mailto:minenergy@minenergy.gov.azminenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), call center of Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, as well as Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Intigam Mehdiyev, contact numbers: ((050) 668-61-24, e-mail address:  lankaran@regulator.gov.az).
Citizens can also register through the “Request for the reception” section at www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.