Energetika naziri Pərviz Şahbazov fevralın 24-də Beyləqan, Ağcabədi, Füzuli və Xocavənd rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Beyləqan rayon Heydər Əliyev mərkəzində (ünvan: Beyləqan şəhəri, H.Əliyev pr. 7) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi,  598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

The Minister of Energy will receive citizens in Beylagan
On 24 February, Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Beylagan, Agjabadi, Fuzuli and Khojavand regions.
Reception will be held from 11: 00 at the Heydar Aliyev Center of Beylagan District (address: H.Aliyev Ave. 7, Beylagan).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail address: office.imishli@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.