Energetika naziri Pərviz Şahbazov noyabrın 18-də Bərdə və Tərtər rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-dan etibarən Yeni Azərbaycan Partiyası Bərdə rayon təşkilatının inzibati binasında (ünvan: Bərdə şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 102) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1147) telefon nömrəsi (əlaqələndirici şəxs Azər Rzayev), həmçinin Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs Pünhan Qurbanov, əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: office.mingachevir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Bununla yanaşı, vətəndaşlar Nazirliyin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Energy will receive citizens in Barda
Minister of Energy Parviz Shahbazov on the 18th of November will receive citizens from the regions of Barda and Tartar.
Reception of citizens will be held from 11:00 in the administrative building of the Barda region branch of the “New Azerbaijan Party” (address: Barda City, Heydar Aliyev Avenue 102).
Citizens can register to the reception through the email of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, “974” Call Center, 598-16-55 “Hotline”, 598-16-53/54 (internal 1145, 1146, 1147) telephone number (contact person Azer Rzayev), as well as Mingachevir branch of the Azerbaijan Energy Regulatory Agency (contact person Punhan Gurbanov, mobile number: 590-00-09, email address: office.mingachevir@regulator.gov.az). As well as, citizens can register to the reception through “sign up for reception” section on the website www.minenergy.gov.az of the Ministry.