Energetika naziri Ağsuda vətəndaşları qəbul edəcək
Energetika naziri Pərviz Şahbazov martın 19-da Ağsu, Şamaxı, Göyçay, İsmayıllı, Kürdəmir rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Ağsu rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: AZ0600, Ağsu şəhəri, Azərbaycan küçəsi, 25) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1146, 1245) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Əzizə Cəfərova), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs: Elçin Məmmədov, əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az) və Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şəki filialı (əlaqələndirici şəxs: Asim Məmmədov, əlaqə telefonu: (050) 378-28-46, elektron poçt ünvanı: office.shaki@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

The Energy Minister will receive citizens in Agsu
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Agsu, Shamakhi, Goychay, Ismayilli and Kurdamir regions on 19 March.
Reception will be held from 11:00 at the Heydar Aliyev Center of Agsu District (address: 25 Azerbaijan Street, Agsu, AZ0600).
Citizens willing to attend can register through the e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1146, 1245) (contact person: Aziza Jafarova), call center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, as well as Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail address: office.kurdamir@regulator.gov.az) and Shaki branch of the Agency (contact person: Asim Mammadov, contact numbers: (050) 378-28-46, e-mail address: office.shaki@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at the website of Ministry of Energy www.minenergy.gov.az.